Вартість робіт

 Вартість робіт з відновлення інформації формується відносно типу пристрою, його повного об’єму, строків виконання та складності робіт.

HDD

 Для жорстких дисків складність робіт визначається необхідністю проведення робіт всередині камери. Категорія «Без розборки камери» включає всі пошкодження дисків, при відновленні інформації з яких нема необхідності відкривати камеру (пошкодження плати управління, службової інформації, наявність Bad блоків, несправності програмного характеру). Пошкодження диску, при яких необхідне втручання всередину камери (поломка блоку головок, заклинення двигуна, залипання головок на поверхні диску), суттєво складніші. Проведення таких робіт потребує використання більшого спектру спеціалізованого інструментарію та дисків-донорів – справних аналогічних жорстких дисків, з яких беруться необхідні запчастини. Нерідко для одного диску використовується декілька дисків-донорів.

HDD_PRICE_UA

RAID

Технологія RAID надає широкі можливості для створення та управління масивами даних різної конфігурації. Починаючи від базових систем, що включають всього два пристрої, до складних конфігурацій з безліччю дисків, що працюють разом на основі різних алгоритмічних принципів. Вартість послуг з роботи з RAID-системами формується індивідуально і залежить від безлічі факторів. Ключовими з них є кількість використовуваних дисків, їхня місткість і характер пошкоджень. Водночас важливо враховувати, що діагностика системи RAID є критичним етапом, що визначає подальші дії та вартість відновлення даних. Комплексність RAID-структур робить кожен випадок унікальним, і професійний підхід у цьому питанні є ключем до успішного відновлення інформації.

RAID_PRICE_UA

SSD

 Для SSD складність робіт формується також відносно необхідності розпайки. Та на відміну від флешок, наявний інструментарій дозволяє виконувати роботи з відновлення інформації з SSD при пошкодженні службової інформації. Тому робота з SSD, що мають пошкодження службової інформації або несправності програмного характеру, ведеться без розпайки пристрою. Розпайка ж необхідна при пошкодженні контролеру та механічному пошкодженню, за умови вцілілих мікросхем пам’яті.

SSD_PRICE_UA

FLASH

 Для флешок категорія складності визначається необхідністю проведення демонтажу мікросхем пам’яті та вичитування їх вмісту в обхід контролеру. До категорії «без розпайки» відносяться такі пошкодження наявність Bad блоків та проблеми програмного характеру. Розпайку ж необхідно проводити при пошкодженні службової інформації, виходу з ладу контролеру, механічного пошкодження флешки (за нятком пошкоджень, при яких механічно зламана мікросхема пам’яті).

FLASH_PRICE_UA

 *До окремої категорії складності відносяться монолітні флешки (виготовлені в монолітному корпусі). Орієнтовну вартість робіт можна сформувати лише за результатами діагностики.