vosstanovlenie-dannyh-s-fleshek

Відновлення даних з FLASH

 На базі технології NAND створено багато категорій пристроїв. Серед найпопулярніших слід відмітити USB флешки та карти пам’яті такі як SD, SDНС, MMC, CF, M2, XD. Окрім цього вони знайшли широке застосування у промислових комп’ютерах та навіть у військовій техніці. Незважаючи на високу надійність пристрою, втрата інформації на флешці – доволі нерідке явище. Серед причин такої втрати слід відмітити апаратні та програмні.

Відновлення інформації з FLASH

Ремонт флешок

 Поведінка несправної флешки, підключеної до комп’ютера, може бути різною в залежності від характеру несправності. Вона може не визначатись операційною системою зовсім, або ж визначатись з помилками. Для відновлення інформації з флешки, що має апаратне пошкодження, основна задача полягає у вичитуванні області пам’яті в обхід керуючого контролера. Для цього розбирається корпус флешки, проводиться випаювання мікросхеми пам’яті. Випаяна мікросхема встановлюється до спеціального програматора, за допомогою якого й проводиться вичитування її вмісту. Якщо ж флешка містить не одну мікросхему пам’яті, а декілька, то вичитуються всі мікросхеми. Далі над вичитаним вмістом з окремих мікросхем пам’яті виконується ряд перетворень. Після цього отримані дампи об’єднуються в єдиний образ. Сканування даного образу дає можливість отримати доступ безпосередньо до файлів та папок, які у ньому містились.

Відновлення інформації з карт пам’яті

Монолітні флеш-накопичувачі та карти пам’яті являють собою окрему категорію пристроїв, що виділяється своєю специфікою. Унікальність їх полягає в тому, що контролер і пам’ять інтегровані в один корпус, який не має стандартних контактних підключень. Відновлення даних з таких карт пам’яті і монолітних флешок компліцирується необхідністю отримання доступу до пам’яті, що, своєю чергою, вимагає видалення захисного лакового шару механічним шляхом. Потім проводиться аналіз сигнальних шляхів для виявлення даних шини. На основі отриманих результатів аналізу здійснюється читання інформації. Відновлення даних на монолітних флеш-накопичувачах часто перетворюється на складний дослідницький процес, що споживає значну кількість часу та інтелектуальних зусиль.

Додатково варто згадати, що фахівці, які займаються відновленням даних з монолітних носіїв, часто стикаються з непередбачуваними перешкодами та викликами, що потребують глибоких знань і досвіду в галузі технологій пам’яті. Кожен випадок унікальний і може запропонувати свій унікальний набір проблем, починаючи від фізичних ушкоджень і закінчуючи складними проблемами в галузі логічного відновлення даних. Тому нерідко фахівці вдаються до розроблення індивідуалізованих стратегій і методик для відновлення цінної інформації, мінімізуючи втрати і забезпечуючи найкращий можливий результат для кожного конкретного клієнта.

FLASH_MICROSD_UA

Відновлення файлів з флешки

FLASH_FORMAT_UA

 При програмних поломках сам носій справний. Для відновлення файлів з карти пам’яті або ж флешки, робота починається зі створення точного посекторного образу флешки. Для відновлення використовується спеціалізоване програмне забезпечення, використання якого дає змогу аналізувати, виправляти, сканувати файлову систему флешки для пошуку втрачених файлів та каталогів.

 Нерідко відновити файлову систему вже неможливо. В такому випадку можливе відновлення файлів з флешки за їх унікальною ознакою.. При цьому цілком втрачається початкова структура даних, але самі файли вдається врятувати.

Відновлення даних з флешки, типові поломки:

 • Флешка визначається неправильним розміром;
 • Флешка має механічні ушкодження;
 • Комп’ютер зависає при зверненні до флешки;
 • Флешка не відображається у Windows;
 • Циклічне підключення та відключення флешки;
 • Операційна система пропонує відформатувати флешку;
 • Флешка бачиться, але немає можливості скопіювати дані;
 • Не відображається частина папок, файлів;
 • Помилкове форматування;
 • Помилкове видалення файлів;
 • Система бачить як RAW;

Вартість робіт з відновлення інформації з FLASH

Вартість послуг залежить від повного об’єму флешки, складності робіт та термінів виконання.

Оплата за результат лише після перевірки відновлених даних.

FLASH_PRICE_UA

*Для монолітних FLASH та карт пам’яті вартість робіт визначається лише після діагностики.

Відновлення даних з флешки, Відновити дані з флешки, Відновити файли з флешки, Відновлення видалених файлів з флешки, Відновити файли на флешці.